De Redactie

Er zijn meer dan 100 schrijvers, illustratoren, videomakers en fotografen vrijwillig bij Vers Beton betrokken als los-vaste redacteur. Zij máken Vers Beton. Dit wordt allemaal gecoördineerd door een iets minder zichtbaar kernteam.

Hoofdredactie
Eeva Liukku
hoofdredacteur | eeva@versbeton.nl

Jelena Barisic
adjunct-hoofdredacteur | jelena@versbeton.nl

Zakelijke afdeling
Hilde Westerink
zakelijk leider | hilde@versbeton.nl

Nienke Binnendijk
funding en sponsoring | nienke@versbeton.nl

Alexandre Furtado
advertenties | alex@versbeton.nl

Chefs
Priscilla de Putter
sectieredacteur Stedelijke Ontwikkeling & Architectuur | priscilla@versbeton.nl

Willemijn Sneep
sectieredacteur Economie & Ondernemerschap | willemijn@versbeton.nl

Josine Sibum Siderius
sectieredacteur Kunst & Cultuur | josine@versbeton.nl

Tim van den Hoff
Videoredactie | tim@versbeton.nl

Hannah Tomasowa
stagiair | hannah@versbeton.nl

vacatures:
sectieredacteur Wetenschap & Onderwijs
sectieredacteur Politiek

Eindredactie tekst
Annelijn Boender
Basia Dajnowicz
Frank Fabian van Keeren
Inge Janse
Lindy Kuit
Marc van Naamen
Margot Smolenaars
Melissa van Amerongen
Paul Smits
Roeland Dubbeld
Thijs Bennebroek
Vincent Cardinaal
Willemijn Bunskoek

Eindredactie beeld
Max van Dongen
hoofd fotografie | max@versbeton.nl

Geertje van Achterberg
hoofd illustratie | geertje@versbeton.nl

Webmaster
Florian Schroiff (Bureau Bolster)

Wil je de redactie versterken? Kijk op onze vacaturepagina!

Je kunt ook altijd op vrijblijvende basis een gastbijdrage schrijven. Heb je koudwatervrees of niet veel schrijfervaring? Maak je geen zorgen! We hebben een ervaren én geduldige eindredactie om je daarbij te helpen!

Heb je andere vragen of opmerkingen? Je kunt de redactie bereiken via info@versbeton.nl.

Ontvang de wekelijkse Vers Beton newsletter!