De Redactie

Er zijn meer dan 100 schrijvers, illustratoren, videomakers en fotografen vrijwillig bij Vers Beton betrokken als los-vaste redacteur. Zij máken Vers Beton. Dit wordt allemaal gecoördineerd door een iets minder zichtbaar kernteam.

Hoofdredactie
Eeva Liukku
hoofdredacteur | eeva@versbeton.nl

Jelena Barisic
adjunct-hoofdredacteur | jelena@versbeton.nl

Zakelijke afdeling
Hilde Westerink
zakelijk leider | hilde@versbeton.nl

Nienke Binnendijk
funding en sponsoring | nienke@versbeton.nl

Alexandre Furtado
advertenties | alex@versbeton.nl

Chefs
Caterine Baeten
sectieredacteur Politiek | caterine@versbeton.nl

Melissa van Amerongen
sectieredacteur Wetenschap & Onderwijs | melissa@versbeton.nl

Priscilla de Putter
sectieredacteur Stedelijke Ontwikkeling & Architectuur | priscilla@versbeton.nl

Sharon van Oost
sectieredacteur Economie & Ondernemerschap | sharon@versbeton.nl

Simcha van Helden
sectieredacteur Kunst & Cultuur | simcha@versbeton.nl

Tim van den Hoff
Videoredactie | tim@versbeton.nl

Milan T’Hooft
stagiair | milan@versbeton.nl

Eindredactie tekst
Margot Smolenaars (hoofd) | margot@versbeton.nl
Frank Fabian van Keeren
Inge Janse
Jim Pedd
Katinka Buters
Lindy Kuit
Marlies Touburg-Nijensteen
Milou Terpstra
Paul Smits
Vincent Cardinaal
Willemijn Sneep

Eindredactie beeld
Marcel Kollen
hoofd fotografie | marcel@versbeton.nl

Max van Dongen
adjunct fotografie | max@versbeton.nl

Annabel Storm
hoofd illustratie | annabel@versbeton.nl

Melanie Drent
adjunct illustratie | melanie@versbeton.nl

Webmaster
Florian Schroiff (Bureau Bolster)

Wil je de redactie versterken? Kijk op onze vacaturepagina!

Je kunt ook altijd op vrijblijvende basis een gastbijdrage schrijven. Heb je koudwatervrees of niet veel schrijfervaring? Maak je geen zorgen! We hebben een ervaren én geduldige eindredactie om je daarbij te helpen!

Heb je andere vragen of opmerkingen? Je kunt de redactie bereiken via info@versbeton.nl.

Ontvang de wekelijkse Vers Beton newsletter!